دوره آموزشی امتحان نهایی ادبیات

null

تعداد جلسات آموزشی: 14 جلسه

null

مخاطب : دانش آموزان سال دوازدهم همه رشته ها

null

نوع دوره : فیلم آموزشی با قابلیت دانلود یا مشاهده آنلاین

خرید دوره آموزشی

پروفایل دکتر محبوبه سیدصالحی

مدرس دوره : محبوب سیدصالحی

دکترای زبان و ادبیات فارسی با بیش از 8 سال سابقه تدریس با جدیدترین متد و روش های نوین آموزشی

با دوستانتان به اشتراک بگذارید!

null

مدال کیفیت ویدئو های آموزشی

null

این دوره مناسب چه کسانی نیست؟

در صورتی که به دنبال یک آموزش بی کیفیت و غیرکاربردی هستید توصیه می کنیم این دوره آموزشی را خرید نفرمایید.

معرفی دوره آموزشی امتحان نهایی ادبیات

در حال بارگذاری پخش کننده...
دوره آموزشی امتحان نهایی ادبیات
null

دانلود آنی پس از خرید

null

پرداخت امن آی دی پی

null

آموزش با کیفیت

 • فصل یکم : ادبیات تعلیمی

 • فصل دوم : ادبیات پایداری

 • فصل سوم : ادبیات غنایی

 • فصل چهارم : ادبایت سفر و زندگی

 • فصل پنجم : ادبیات انقلاب اسلامی

 • فصل ششم : ادبیات حماسی

 • فصل هفتم : ادبیات داستانی

 • فصل هشتم : ادبیات جهان

 • نمونه سوال 1

 • نمونه سوال 2

 • نمونه سوال 3

 • نمونه سوال 4

 • نمونه سوال 5

 • نمونه سوال 6

 • + پینگ سوم (دوره آموزشی درس به درس سال دوازدهم)

توضیحات این محصول

✔️ معرفی دوره

برخی از دانش آموزان از اهمیت امتحان نهایی و ارزش کمی و کیفی آن در روند درسی خود بی خبر هستند. امتحان نهایی خرداد علیرغم استرس های شب امتحان این فایده را دارد که یکبار به صورت کامل حجم کتب درسی سال دوازدهم آن هم در زمان معقول و نزدیک کنکور به صورت درس به درس مرور شود.

شاید برخی دوستان که امتحان نهایی را جدی نمی گیرند، گمان می کنند که کنکور از کتاب نمی آید و نمره نهایی نیز مهم نیست، پس خواندن امتحان نهایی اتلاف وقت است.

اگرچه نکات انحرافی کنکور زیاد است اما تمرکز اصلی بر کتاب درسی است. ادبیات را کسی در کنکور سراسری بالا می زند که درس به درس عمیق و مفهومی خوانده باشد سپس مبحثی با تست جمع بندی کند.

سازمان سنجش آموزش کشور نیز در چند بیانیه طی سال های 1400 و 1401 بر این نکته تاکید کرده است که تمرکز کنکور سراسری 1401 بر کتاب درسی خواهد بود. بنابراین منطق حکم میکند که به امتحان نهایی به چشم یک فرصت خوب نگاه کنیم.

 

✔️ از سویی دیگر باید به تاثیر مثبت چهل درصدی امتحان نهایی در کنکور نیز توجه کرد.

شاید این استرس بر شما غلبه کند که اگر درس به درس تا کنون نخوانده ایم چه کنیم؟ در پاسخ باید گفت: با توجه به اینکه حجم سوالات کنکور از سال دوازدهم به پایه یعنی دهم و یازدهم می چربد بهتر آن است که با توجه به زمان مانده تا کنکور سراسری بخش اعظم یعنی دوازدهم را به بهترین شکل با خواندن خوب شب امتحان جمع کنیم. در اینجا به چند سوال متداول در مورد این محصول پاسخ داده ایم:

محصول شب امتحان نهایی ادبیات چیست؟ این محصول آموزش درس به درس نکات مهم امتحان نهایی به علاوه نمونه سوالات امتحانات نهایی اخیر است.

 

✔️ آیا محصول به تنهایی کفایت می کند ؟

بله. چون مسئولیت کامل نمره بیست شما در صورت دیدن کامل این محصول بر عهده ماست، ما ابتدا نکات مهم را در چهار ساعت گفته ایم. سپس در چهار ساعت نمونه سوال حل کرده ایم. سپس فایلی در انتهای محصول برای آموزش ریز مباحث درس به درس گذاشته ایم که مبادا نکته ای از قلم بیفتد. هرچند معتقدیم دیدن فایل نهایی ضرورتی ندارد و دانش آموز همان هشت ساعت را ببیند کافیست.

 

✔️ محصول شامل چه سرفصل هایی است؟

شامل هشت فصل آموزش درس به درس نکات مهم نهایی و خود کتاب که دیدن آن چهار ساعت زمان می برد. حل نمونه سوالات امتحان نهایی که دیدن آن چهار ساعت زمان می برد. معتقدیم با دیدن این هشت ساعت شخص می تواند بیست بگیرد. اما از آنجا که ممکن است برخی دوستان حس کنند بهتر است واو به واو کتاب درسی را نیز بخوانند یک فایل ده ساعته آموزش ریز کتاب دوازدهم نیز در این محصول آمده است که تاکید می کنیم دیدن آن در شب امتحان ضرورتی ندارد صرفا جهت دوستانی است که می خواهند مطالعه بیشتر و کامل تری داشته باشند.

 

✔️ این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

برای دانش آموزانی که می خواهند امتحان نهایی ادبیات خود را بیست بگیرند و از تاثیر مثبت چهل درصدی آن در کنکور سراسری بهره مند شوند. همچنین با توجه به اهمیت کتاب درسی در کنکور 1401 و آمدن بیشتر سوالات از دوازدهم می خواهند در کنکور سراسری 1401 نیز بهتر ظاهر شوند.

👆 مراحل ثبت نام

۱- اگر بچه‌ آکادمی هستید و قبلاً پنل کاربری بر روی سایت دارید کافی است پس از وارد شدن به ناحیه کاربری محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و پرداخت نمایید.

۲- اگر به تازگی قصد خرید از روی سایت دارید ابتدا ثبت نام کنید. پس از ثبت نام ، از قسمت ورود کاربران ، نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. سپس اقدام به خرید نمایید.

۳- پس از خرید محصول با ورود به بخش ” ناحیه کاربری” از قسمت منو سایت ، می‌توانید آنچه خریداری کرده‌اید را بر روی هر سیستم یا گوشی مشاهده کنید.

۴- محصول همراه با جزوه است که توصیۀ ما به شما این است قبل آغاز به دیدن آن را چاپ کرده و قبل از حل تست و دیدن تحلیل، خودتان به منظوری درگیری بیشتر با آموزش آن را حل کنید.

آموزش تصویری خرید از سایت – کلیک کنید

 

✔️ بخشی از نظرات شرکت‌کنندگان همایش حضوری دانشگاه خواجه‌نصیر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست